Бериславське міжрайонне управління водного господарства

Бериславським міжрайонним управлінням водного господарства обслуговується чотири райони Херсонської області – Бериславський, Нововоронцовський, Великоолександрівський та Високопільський райони. Розташовані вони в так званій колишньому так званому регіону Таврія — степовому краю на півдні України

Всі ці райони розташовані в зоні ризикованого землеробства Херсонської області. Тому отримання високих та стабільних врожаїв сільгоспкультур можливе тільки при умові забезпечення їх зрошенням. У 1980 році, з цією метою було створено Бериславське управління зрошувальних систем ( у 2004 році перейменовано в Бериславське міжрайонне управління водного господарства) в якому працює колектив чисельністю близько 145 чоловік.

Основна задача управління – водоподача на зрошення та захист населених пунктів від шкідливої дії вод. Загальна площа зрошення по управлінню сягає 21,6 тис.га (у тому
числі на держсистемі 11,6 тис.га). Загальна площа дренажу – 2,6 тис.га.

Водозабір здійснюється з Каховського водосховища, річок Козак та Інгулець. Для водозабезпечення господарств – водокористувачів в управлінні є в наявності 14 насосних станцій, загальною потужністю 24,9 тис.кВт, 39,9 км магістральних каналів, 63,2 км закритих трубопроводів різних діаметрів та матеріалів.

Для захисту від підтоплення населених пунктів на балансі управління є 3 дренажні державні системи з загальною площею дренажу 318 га.

Бериславським МУВГ надаються такі види платних послуг:

Подача води водокористувачам для зрошення сільгоспкультур.
Надання послуг РММ при ремонті автотранспортної техніки.
Надання послуг автотранспортною технікою.
Надання послуг територією під автостоянку.

Адреса: 74300, Херсонська обл.,м. Берислав, вул. Комарова, 54

тел. факс 0246-7-53-63; 050-937-8030 uos@ber.hs.ukrtel.net