Інформаційно-дорадчий центр

Інформаційно-дорадчий центр створений як структурний підрозділ Каховського міжрайонного управління водного господарства Херсонського обласного управління водних ресурсів.

Інформаційно-дорадчий центр

Основною задачею інформаційно — дорадчого центру є надання інформаційно-консультативних та дорадчих послуг з питань використання зрошувальної техніки та ефективних технологій у зрошуваному землеробстві.

Інформаційно — дорадчий центр:

  • забезпечує накопичення банку даних та інформаційно — дорадче сервісне обслуговування по впровадженню нових досягнень науки і техніки, передового досвіду в галузі зрошуваного землеробства;
  • розповсюджує серед сільгосптоваровиробників науково обгрунтовані рекомендації використання зрошувальних систем, дощувальної техніки, насосних станцій, засобів водообліку, способів поливу;
  • надає практичну допомогу сільгосптоваровиробникам різних форм власності у вирішенні питань, пов’язаних з будівництвом та експлуатацією зрошуваних ділянок, налагоджуванню і ремонту дощувальної техніки, електрообладнання, ремонту і заміни зрошувальних трубопроводів і запірно — регулюючої арматури на них із застосуванням нових технологій, ремонту електродвигунів різних модифікацій і таке інше;
  • проводить роботу по налагоджуванню зв’язків з науковими установами та промисловими підприємствами по ефективному використанню зрошуваних земель.

При інформаційно — дорадчому центрі створені науково-виставочні стенди нових технологій і рекомендацій вчених, зразків продукції та видів послуг промислових підприємств в галузі зрошуваного землеробства.

Інформаційно — дорадчий центр підтримує зв’язки з підприємствами та сільгосптоваровиробниками різних форм власності не тільки в Херсонській області, а і за її межами.

Інформаційно — дорадчий центр увійшов до складу об’єктів показу на республіканських та обласних нарадах — семінарах по зрошуваному землеробству.

На базі інформаційно — дорадчого центру проводяться заняття слухачів Каховської технічної школи Держводагентства України. 

В тему — Кліматичні війни. Генерал «мороз» вдарив по Москві — вам буде цікаво

Адреса центру: Херсонська область м. Таврійськ, вул. Героїв Сталінграда, 23, (0249) 7-40-95